درباره صرافی سون استار بیشتر بدانید

سون استار یک صرافی امن و به روز است. صرافی سون استار با اعتبار چند سال فعالیت موفقیت آمیز خود در حوزه جنوب شرقی آسیا در عرصه‌های تجارت بین الملل، سرمایه گذاری، تبادل ارزی و .. بارها و بارها اثبات کرده که با تکیه بر اعتبار تجربیات ارزشمند خود، می‌تواند خدمات شایسته‌ای را به هموطنان محترم در سراسر جهان ارائه دهد.

دفاتر بین المللی سون استار

صرافی سون استار در ایران، مالزی، آلمان، کانادا فعال است و در کشورهای آمریکا، هلند، استرالیا، سوئد، اسپانیا، نروژ، هند، سنگاپور، چین، تایلند، اندونزی، پاکستان، ترکیه، عراق و .. نیز کارگزاری فعال دارد. سون استار در سرتاسر دنیا در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به ایرانیان عزیز است

 

 

  • بیش از 3 سال تجربه
  • جدید ترین راهکار ها
  • سریع تر از همیشه


Button title


Button title
گروه بین المللی سون استار این افتخار را دارد که از صفر تا صد تمام خدمات خود را به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبانی و پیگیری کند تا شما هموطنان عزیز را با خاطری آسوده به طرف اهداف‌تان یاری نماید و یک تجربه موفق و شیرین را برای شما رقم بزند.

2020

فعالیت های ما

گروه بین المللی سون استار در دو حوزه مهاجرت و صرافی فعالیت می‌کند. ما با سال‌ها تجربه موفق در جنوب شرقی آسیا توانسته‌ایم که فعالیت‌های خود را گسترش داده و در سراسر جهان خدمات‌مان را با بهترین کیفیت و بالاترین رضایت ارائه دهیم.

  • گروه مهاجرتی سون استار فعال و پیشرو در ارائه انواع ویزا مانند تحصیلی، ازدواج، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، کاری، خانوادگی و .. و همچنین پیشگام در اخذ اقامت دائم در اغلب کشورهای جهان این افتخار را کسب کرده که فعالیت‌های خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد و بتواند پشتیبان متقاضیان خود به بهترین نحو ممکن باشد.
  • صرافی سون استار در تمام حوزه‌های تبادل ارزی، انتقال پول، تجارت بین الملل، ارز دیجیتال، سرمایه گذاری، بازار مالی و کلیه خدمات صرافی فعال و پویا است. این صرافی بین المللی در زمینه خرید و فروش اسکناس، مسکوکات طلا، عملیات حوالجات ارزی، ارزهای دیجیتال و تمام خدمات ارزی برون مرزی فعالیت موثر دارد و تمام این خدمات در چارچوب قوانین و مقرارت بانک مرکزی کشورها صورت می‌پذیرد.