[vc_row us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”3675″ us_bg_overlay_color=”rgba(0,0,0,0.25)”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]گروه مهاجرتی سون استار: کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت (بعد از روسیه) است. با وجود وسعت زیاد کانادا، این کشور یکی از کم‌جمعیت‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. از این رو یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا است که از جمعیت‌های مهاجر از هر قاره‌ای استقبال می‌کند. کانادا در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. این کشور نیز برای جذب مهاجر بیشتر، برنامه‌های متنوع مهاجرتی و اقامتی را در نظر گرفته است. علاوه بر این، کانادا دارای منابع طبیعی و سرمایه فکری فراوانی است که با تعداد کمی از کشورهای دیگر برابری می کند.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”1618″ size=”full” align=”left”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”تاریخچه کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][us_separator][vc_column_text]کانادا یک کشور دوزبانه است و به طور رسمی از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی استفاده می‌کند و تاریخ این کشور را به‌عنوان سرزمینی بازتاب می‌دهد که زمانی مورد رقابت دو قدرت بزرگ اروپایی قرار داشت. کلمه کانادا از واژه سرخ‌پوستی “Kanataبه معنای روستا یا سکونتگاه گرفته شده است.

 در قرن شانزدهم، کاوشگر فرانسوی ژاک کارتیه از نام کانادا برای اشاره به منطقه اطراف شهرک که اکنون شهر کبک است استفاده کرد. بعدها، کانادا به عنوان مترادف برای فرانسه جدید استفاده شد، که از سال 1534 تا 1763 شامل تمام دارایی‌های فرانسه در امتداد رودخانه سنت لارنس و دریاچه‌های بزرگ بود. پس از فتح فرانسه جدید توسط بریتانیا، گاهی اوقات نام کبک به جای کانادا استفاده می‌شد.

کانادا یکی از اعضای بانفوذ کشورهای مشترک المنافع بوده است و نقش رهبری را در سازماندهی کشورهای فرانسوی زبان موسوم به “La Francophonie” ایفا کرده است. این کشور یکی از اعضای موسس سازمان ملل بوده و در تعدادی از آژانس‌های اصلی سازمان ملل و سایر عملیات‌های جهانی فعال بوده است. در سال 1989 کانادا به سازمان کشورهای آمریکایی ملحق شد و یک توافقنامه تجارت آزاد با ایالات متحده امضا کرد، پیمانی که در سال 1992 توسط توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (که شامل مکزیک نیز می‌شود) جایگزین شد. یکی از اعضای موسس (1961) سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، کانادا همچنین عضو گروه هفت (G7) یعنی هفت کشور بزرگ دموکراسی صنعتی جهان است و یکی از اعضای گروه هشت (G8) نیز محسوب می‌شود.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”آب و هوای کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][us_separator][vc_column_text]گروه مهاجرتی سون استار: کانادا در نیمه بالای آمریکای شمالی واقع شده است و این کشور با سه اقیانوس: اقیانوس آرام، اقیانوس اطلس و قطب شمال همسایه است. در واقع، کانادا طولانی‌ترین خط ساحلی دنیا را دارد. در جنوب، نزدیک به 9000 کیلومتر مرز زمینی با ایالات متحده دارا است که طولانی‌ترین مرز دنیا محسوب می‌شود!

آب و هوای کانادا به دلیل وسعت بالای خود دارای تنوع بالایی است که این تنوع متاثر موقعیت جغرافیایی این کشور به ویژه همجواری با اقیانوس‌ها است و نمی‌توان هوای کانادا را گرم و خشک یا سرد و خشک دانست! شمال کانادا سرد است و جنوب کانادا به مراتب گرم‌تر از شمال و در طول سال معتدل است از این رو تمرکز جمعیت این کشور در نیمه‌ی جنوبی و نزدیک مرز امریکا است. آب و هوای کانادا در مناطقی که در امتداد ساحل جنوبی قرار دارند است.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”آب و هوا به تفکیک ایالت‌های کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:right” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-weight%22%3A%22500%22%2C%22font-size%22%3A%2230px%22%7D%7D”][vc_column_text]ساسکاچوان “Saskatchewan”: استانی در غرب کانادا با آب و هوای چهار فصل و قاره‌ای است. زمستان‌های بسیار سرد و تابستان‌های بسیار گرم دارد. البته بهار و پاییز هوا کمی معتدل‌تر است. باران در ساسکاچوان نسبتا کم است و بیشتر در ماه‌های تابستان می‌بارد ولی آفتاب قابل‌توجهی دارد.

بریتیش کلمبیا “British Columbia” : چهار فصل بودن این استان از جذابیت‌های آن محسوب می‌شود. بریتیش کلمبیا یکی از گرم‌ترین مناطق کانادا با میانگین دمای بالای روزانه 11 درجه سانتی‌گراد است. زمستان هوا سرد و مرطوب است و  هوای تابستان‌ این ایالت ملس و دلچسب است دمای هوا در روز حدود 20 درجه سانتی‌گراد است. مناطق ساحلی بریتیش کلمبیا معتدل‌ترین زمستان‌ها را در تمام کانادا دارد و دما به ندرت به زیر صفر می‌رسد.

کبک “Quebec” : این ایالت دارای آب و هوای نیمه قطبی است. آب و هوای کشور کانادا هر چه به سمت شمال و شرق حرکت کنیم سردتر می‌شود. زمستان‌های طولانی، بسیار سرد و برفی جزو ویژگی‌های شرق کانادا به ویژه کبک است. بیشتر جمعیت کبک در نوار جنوبی که هوای معتدل‌تری دارد مستقر شده‌اند. قسمت‌های شمالی آب و هوای نیمه قطبی دارند.

حدود 141 روز در سال، شهر کبک حداقل یک سانتی‌متر برف روی زمین دارد. در اواسط زمستان، برف به‌طور متوسط 53 سانتی‌متر عمق دارد. برف تا پایان آوریل آب می‌شود. تابستان‌ها به دلیل عرض جغرافیایی بالاتر و نفوذ توده‌های هوای قطب شمال هوای معتدل‌تری دارد. البته این تابستان‌ها کوتاه هستند و دمای هوا تا 25 درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود.

آلبرتا “Alberta”: آب و هوای قاره‌ای دارد و بیش از هر استان دیگری در کانادا تابش آفتاب دارد. زمستان‌ها خشک، آفتابی و سرد است. آب و هوای کانادا در این استان به علت پهناور بودن متنوع است و تحت تاثیر کوه‌های راکی در جنوب استان قرار دارد. رطوبت هوا به علت عبور جریان هوا از کوه‌های راکی کاهش می‌یابد. در نتیجه زمستان‌ها خشک، آفتابی و سرد است. میزان بارش سالانه در این استان از 300 تا 450 میلی لیتر متغیر است.

نیوبرانزویک”New Brunswick”: از ایالت‌های شرقی کانادا است که در ساحل اقیانوس قرار دارد. آب و هوای نیوبرانزویک قاره‌ای، زمستان‌های یخبندان، برفی و تابستان‌های گرم است. در این ایالت به علت ساحلی بودن زمستان‌های خیلی سرد به‌ندرت دیده می‌شود. چهار فصل در این استان با زمستان‌های نسبتا سرد و تابستان‌های گرم و دلپذیر همراه است. بارندگی در این ناحیه، هوای این استان را به نسبت استان‌های شمالی بسیار معتدل‌تر ساخته است.

مانیتوبا “Manitoba”: دارای آب و هوای نسبتا خشک با تغییرات دمای شدید در هر فصل است. زمستان خیلی سرد و تابستان خیلی گرم است. در این استان 132 روز برف می‌بارد و نسبتا سرد است. علاوه بر آن در طول سال باد فراوان می‌وزد.

مانیتوبا یک استان آفتابی است به‌طوری‌که روزهای آفتابی بسیاری در طول سال دارد. این استان رتبه اول برای صاف‌ترین آسمان کانادا در طول سال را به خود اختصاص داده است. البته بخش‌های شمالی استان (ازجمله شهر تامپسون) در منطقه آب و هوایی نیمه قطبی قرار دارند.

در مناطق ساحلی و شرقی آب و هوا خنک، متعادل و هر چه به سمت شرق می‌رویم سردتر می‌شود. در شمال انتاریو دما  تا -50 درجه سانتی‌گراد می‌رسد، اما میانگین دمای زمستان فقط -4.6 درجه سانتی‌گراد است. میزان بارندگی سالانه بین 750 تا 1000 میلی‌متر متغیر است و به خوبی در طول سال توزیع می‌شود. بیشتر این منطقه در کنار دریاچه‌های بزرگ قرار دارد و در برخی مناطق برف فراوان می‌آید.

نوا اسکوشیا “Nova Scotia”: کمی قاره‌ای محسوب می‌شود که با زمستان‌های سرد و برفی و تابستان‌های گرم و کاملا بارانی همراه است. نوا اسکاشیا استانی دریایی در جنوب شرقی کانادا است. زمستان، در روزهای سردتر، دما در سواحل به 15- درجه سانتی‌گراد و حتی بیشتر کاهش می‌یابد. اگر سرما را دوست ندارید در زمستان به این استان سفر نکنید. به‌طورکلی وجود اقیانوس و ناحیه ساحلی باعث شده تا هوا در چهار فصل ملایم‌تر باشد و گرمای سختی در این منطقه نداشته باشیم. بهترین آب و هوا در نوا اسکوشیا را هالیفاکس با آب و هوای دریایی و تابستان کوتاه و گرم دارد. نوا اسکوشیا گرم‌ترین شهر برای سفر در تابستان که در سواحل اقیانوس اطلس واقع شده است.

جزیره پرنس ادوارد “Prince Edward”: دریایی و معتدل است که به‌شدت تحت تاثیر آب‌های گرم خلیج سنت لارنس قرار دارد. این استان معمولا چهار فصل است با بهار و پاییزی که دیر فرا می‌رسد و تابستان‌هایی که هوایی معتدل (نه گرم و نه سرد) دارد؛ اما زمستان در این جزیره یخبندان، برفی و باد است و در تمام طول سال نیمه ابری است.[/vc_column_text][us_image image=”3134″ align=”center”][us_separator][vc_custom_heading text=”آب و هوای کانادا به تفکیک فصل” font_container=”tag:h2|text_align:right” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-weight%22%3A%22500%22%2C%22font-size%22%3A%2230px%22%7D%7D”][vc_column_text]بهار – مارس تا مه روزها گرم‌تر و طولانی‌تر می‌شوند اما شب‌ها هنوز خنک هستند. گیاهان و چمن در بهار شروع به رشد می‌کنند. درختان دوباره در آوریل تا مه شروع به جوانه زدن می‌کنند. در شب‌های بهار به یک کت گرم و شاید کلاه و دستکش نیاز پیدا کنید.

تابستان – ژوئن تا آگوست: در سواحل شرقی و غربی، میانگین دمای بالا معمولا در 20 درجه سانتیگراد است، در حالی که در بین سواحل، میانگین دمای بالای تابستان از 25 تا 30 درجه سانتیگراد متغییر است. درجه حرارت در برخی از مناطق داخلی گاهی اوقات بیش از 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) است.

پاییز – سپتامبر تا نوامبر: هوا در پاییز معمولا بارانی است و می توانید اولین برف را در ماه نوامبر انتظار داشته باشید. دما می تواند به سرعت از روز به روز تغییر کند، اما به طور متوسط حدود 20 درجه در سپتامبر تا 5 درجه در نوامبر است.

زمستان  – دسامبر تا فوریه:  زمستان‌های کانادا معمولا سرد بوده و دما در طول زمستان معمولاکمتر یا حدود صفر درجه سانتیگراد است. در سردترین ماه‌های سال، ژانویه و فوریه، دمای هوا در روز از -5 تا -15 درجه سانتیگراد (23 تا 5 درجه فارنهایت) متغیر است. . دما در طول زمستان معمولاً کمتر یا حدود صفر درجه سانتیگراد است.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator size=”huge”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”اقتصاد کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][us_separator][vc_column_text]گروه مهاجرتی سون استار: کانادا عضوی از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه “OECD” و گروه ۸ “G8” است. این کشور دارای اقتصاد بازار آزاد جهانی است که نسبت به ایالات متحده وابستگی بیشتری به دولت دارد ولی مداخلات اقتصادی دولتی آن کمتر از اکثر کشورهای اروپایی است.

کانادا از دیرباز نسبت به کشورهای همسایه جنوبی‌اش  یعنی امریکا از سرانه رشد ناخالص کمتری برای محصولات داخلی خود برخوردار بود که بدین ترتیب ثروت ناخالص ملی به صورت برابری درمیان مردم توزیع شده‌است که با این وجود این میزان رشد اقتصادی نسبت به رشد اقتصادی اروپای غربی بیشتر است. دردهه‌های گذشته، پس از گذراندن دوره‌ای از رکود، اقتصاد این کشور به سرعت پیشرفت کرد و نرخ بیکاری پایین آمد و دولت بزرگ آن کوچک شد و به دولت فدرال بدل شد.

امروزه سیستم اقتصادی این کشور بر پایه بازار، الگوی تولید و استانداردهای زندگی بسیار شبیه به اقتصاد ایالات متحده آمریکاست.

کانادا وابستگی بالایی به بخش تجارت بین‌المللی خصوصا تجارت با ایالات متحده دارد. آمریکا فقط مرز زمینی مشترک با کانادا ندارد بلکه بزرگ‌ترین شریک تجاری این کشور هم هست که سود زیادی از این تجارت نصیب هر دو کشور می‌شود. کانادا سالانه چیزی به ارزش 338 میلیون دلار به آمریکا کالا صادر می‌کند. رقم صادرات کانادا به انگلیس 12.6 میلیون دلار و به چین 21.3 میلیون دلار است. این حجم از صادرات بر اقتصاد کانادا تاثیر زیادی دارد و می‌تواند به عنوان موقعیت شغلی پس از مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا بررسی شود.

 رتبه دوم جهانی کیفیت زندگی در کانادا

براساس نظرسنجی موسسات جهانی مواردی مثل وضعیت بهداشت و درمان، مسکن، تحصیلات، امید به زندگی و آزادی‌های فردی در کیفیت زندگی موثر هستند. براساس این نظرسنجی با توجه به وضعیت اقتصاد کانادا و کار در کانادا و همچنین مجموعه موارد دیگر کانادا پس از فنلاند دومین رتبه را در کیفیت بالای زندگی دارد.

کشورهایی مثل استرالیا، سوئیس، انگلیس و سوئد نیز در لیست کشورها با وضعیت زندگی مناسب هستند اما کانادا جایگاه دوم را دارد. همین کیفیت خوب زندگی سبب استقبال مهاجرت به کانادا و اقامت دائم به کانادا شده است.

کانادا 33.2 میلیون منابع طبیعی دارد

اگر تصورتان از کانادا فقط برف و یخبندان است و چیزی درمورد منابع طبیعی این کشور نمی‌دانید بهتر است بدانید این کشور سومین کشور غنی از نظر منابع طبیعی در جهان است. کانادا بزرگ‌ترین تولید کنندهٔ اورانیوم و روی و بسیاری از محصولات منابع طبیعی، مثل طلا، نیکل، آلومینیوم وسرب است.

کشور کانادا سومین دارنده‌ بزرگ نفت و گاز در دنیا است همچنین معادن زیاد سنگ نمک، زغال سنگ و اورانیوم در این کشور وجود دارد. این کشور از نظر اهمیت دادن به بخش صنایع پایه با دیگر کشورهای جهان اول تفاوت‌هایی دارد و دو صنعت نفت خام و چوب‌بری هم در این کشور جزو مهم‌ترین صنایع به حساب می‌آید. کانادا سومین صادر کننده‌ی بزرگ چوب در دنیا است. این منابع طبیعی بخش عمده‌ اقتصاد کانادا را تشکیل می‌دهد.

 ذخیره نفت کانادا احتمالا بیشتر از خاورمیانه

درحال حاضر کانادا یکی از بزرگ‌ترین دارندگان ذخایر نفت در دنیا است اما شواهدی وجود دارد که تخمین می‌زند میزان نفت از آنچه برآورد شده هم بیشتر است و ذخایر نفت کانادا ممکن است از خاورمیانه هم بیشتر باشد. نفت هنوز در اقتصاد بسیاری از کشورها جایگاه کلیدی دارد و محصولات زیادی با نفت تولید می‌شود. اهمیت نفت سبب شده پس از مهاجرت کانادا و اقامت به کانادا افراد در مشاغل مربوط به نفت کار کنند. همچنین تاثیر نفت بر اقتصاد کانادا انکارناپذیر است.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator size=”huge”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”هزینه زندگی در کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]گروه مهاجرتی سون استار:  کانادا محل زندگی افرادی با نژادهای مختلف و اعتقادات فرهنگی مختلف است که برخی از آن‌ها اسکاتلندی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، چینی، ایرلندی و البته کانادایی هستند.

کانادا اغلب در شاخص توسعه انسانی سالانه سازمان ملل “HDI” که ترکیبی از اندازه گیری امید به زندگی، تحصیلات و درآمد سرانه است، رتبه بالایی را کسب می‌کند. به عنوان نتیجه یک اقتصاد قدرتمند و مناسب کشور، انتظار می‌رود که بسیاری از مردم از مناطق مختلف جهان دوست داشته باشند از این غول بزرگ سفید دیدن کنند یا در آن مستقر شوند.

کانادا با وجود وابستگی به انگلیس و سابقه اروپایی خود، سالانه از ورود اقشار مختلف مردم، به استان‌ها و سرزمین‌های خود، استقبال می‌کند. برخی از مهاجرانی که به کانادا می‌آیند دریافتند که هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با کشور خود بسیار کمتر است.

اقامت در کانادا در مقایسه با کشورهای غربی ارزان‌تر است. هزینه اقامت در کانادا از شهری به شهر دیگر متفاوت است. قبل از انتخاب محل زندگی درک اینکه هزینه زندگی در شهرها و استان‌های خاص، چقدر برای شما هزینه دارد، عاملی مهم در تعیین محل زندگی است.

درک هزینه زندگی در یک منطقه ویژه و جدید بسیار مهم است زیرا هزینه زندگی ممکن است در طول زمان بر میزان ارزش دارایی یک فرد تأثیر بگذارد. اگر هزینه زندگی بالا باشد، یک فرد نمی‌تواند به اندازه پول پس انداز کند، که منجر به کاهش رشد دارایی خالص او می‌شود. هزینه زندگی شما می‌تواند شامل هزینه‌های ضروری کلیدی مانند:

 • مسکن
 • غذا و مواد غذایی
 • حمل و نقل
 • قدرت خرید
 • تفریحات

نمودار زیر بر اساس جدیدترین آمار هزینه‌های زندگی در کانادا ترسیم شده است:[/vc_column_text][us_image image=”3124″ align=”center”][vc_column_text]هزینه‌های مسکن شامل اجاره، هزینه برق و هزینه خدمات ارتباطی است که بسته به استان‌های کانادا متفاوت است. اجاره نیز تحت تأثیر نوع خانه‌ای است که اجاره می‌کنید.

برای هزینه‌های غذا و مواد غذایی؛ این هزینه شامل میانگین پول مورد نیاز برای تغذیه شخص یا افراد خانواده‌ و همچنین استفاده از غذای رستوران‌ نیز می‌شود.

برای هزینه های حمل و نقل از آنجایی که گاز و بیمه بیشترین استفاده را بین استان‌ها دارند، این قسمت شامل قیمت گاز و حق بیمه متفاوت برای هر شهر به همراه هزینه نگهداری وسایل نقلیه خواهد بود.

زندگی در اونتاریو

انتاریو بزرگترین استان کانادا که جمعیتی بیش از 14.7 میلیون نفر دارد و یکی از گران‌ترین استان‌ها از نظر هزینه است. این استان به ویژه در اطراف منطقه تورنتو بزرگ  “GTA” از بالاترین نرخ هزینه‌های مسکن در کانادا برخوردار است.

خوشبختانه، نرخ سود وام مسکن پایین است به این معنی که صاحبان خانه در انتاریو می‌توانند از وام با بهره کمتر استفاده کنند. با این حال، هزینه ماهانه غذا، برق و خدمات ارتباطی خانوار در حدود میانگین کانادایی 398 دلار است.

هزینه زندگی در تورنتو

تورنتو به دلیل داشتن بسیاری از دفاتر مرکزی کانادا و مشاغل اداری با درآمد خوب، یکی از گران‌ترین شهرها برای زندگی در کانادا است.

[/vc_column_text][us_image image=”3126″ align=”center”][vc_column_text]در مورد مسکن، متوسط اجاره تورنتو بیشترین هزینه زندگی شما را تشکیل می‌دهد. بسته به اندازه ملک، میانگین نرخ اجاره تورنتو به شرح زیر است:

 

 • 1,217 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1680 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1918 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه

نمودار زیر میانگین اجاره خانه یک خانواده در سال 2022 را نشان می‌دهد:[/vc_column_text][us_image image=”3128″ align=”center”][vc_column_text]همانطور که در نمودار مشاهده می‌کنید به لحاظ اجاره بها، ونکور گران‌ترین استان و رتبه بعدی متعلق به تورنتو است.

هزینه زندگی در اتاوا

به عنوان پایتخت کانادا، هزینه زندگی در اتاوا کمتر از تورنتو است. میانگین اجاره ماهانه در اتاوا عبارتند از:

1061 دلار در ماه برای یک آپارتمان مجردی

1547 دلار در ماه برای یک آپارتمان 2 خوابه

1779   دلار در ماه برای یک آپارتمان 3 خوابه

با توجه به اینکه نرخ اجاره بسیار کمتر از تورنتو است، این امر می‌تواند منجر به صرفه جویی در هزاران دلار در سال شود.

با احتساب هزینه‌های برق و خدمات ارتباطی، هزینه واقعی زندگی برای یک نفر مجرد در یک آپارتمان می‌تواند 1314 دلار در ماه باشد.[/vc_column_text][us_image image=”3136″ align=”center”][us_separator][vc_column_text]رنکینگ بر اساس شاخص هزینه زندگی است.[/vc_column_text][us_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”جاذبه‌ها توریستی به کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][us_separator][vc_column_text]

گروه مهاجرتی سون استار: دومین کشور بزرگ جهان، کانادا، مناظر زیبا و مناظر بکری که مسافران می‌توانند آن را کشف کنند، کم ندارد. از ساحلی به ساحل دیگر، این کشور ،خانه شهرهای پر جنب و جوش و غنی از نظر فرهنگی، همراه با شگفتی‌های طبیعی باورنکردنی است.

در غرب کانادا، کوه‌های راکی؛ دره اوکاناگان؛ و شهرهای ونکوور، ویکتوریا و کلگری برخی از بهترین مکان‌ها برای بازدید هستند و اغلب بر برنامه‌های سفر غالب هستند. در مرکز کانادا، آبشار نیاگارا، تورنتو، اتاوا، مونترال و شهر کبک از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری هستند.

برای کسانی که به استان‌های آتلانتیک کانادا در شرق سفر می‌کنند، زیبایی پارک ملی گروس مورن، همراه با شهرهای هالیفاکس و سنت جان، شخصیت منحصربه‌فرد خود را ارائه می‌دهند.

بعد از جنوب کانادا همان اندازه چشمگیر، شمال ای سرزمین است، جایی که رودخانه‌های بزرگ به اقیانوس منجمد شمالی سرازیر می‌شوند و قلمروی باورنکردنی را برای قایقرانان ایجاد می‌کنند و خرس‌های قطبی را می‌توان در طبیعت مشاهده کرد. مسافران می‌توانند زیبایی‌های دورافتاده مکان‌هایی مانند پارک ملی ناهانی، دریاچه‌های بزرگ شهرها و شهرهای چرچیل، وایت هورس، و یلونایف را کشف کنند.

برای ایده‌هایی برای کمک به برنامه‌ریزی سفر خود، به فهرست برترین جاذبه‌های توریستی ما در کانادا مراجعه کنید.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”شرایط مهاجرت به کانادا” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23103fad%22%2C%22font-weight%22%3A%22800%22%2C%22font-size%22%3A%2240px%22%7D%7D”][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”5/6″][vc_column_text]برخی از الزامات مهاجرت به کانادا رایج هستند و چیزی به نام ساده ترین راه برای مهاجرت وجود ندارد. یعنی فرقی نمی کند از کدام راه این کار را میخواهید انجام دهید، باید مدارک تهیه کنید و شرایط کلی مانند: تسلط نسبی به زبان، داشتن پاسپورت، شرایط سنی و نداشتن سابقه بد را فراهم کنید.

28 امتیاز از 100 امتیاز مربوط به توانایی و تسلط متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسه است. توجه داشته باشید که نمره آیلتس جنرال برای آزمون آیلتس قابل قبول است. تحصیلات دانشگاهی نیز از 100 امتیاز 25 امتیاز دارد که معمولاً لیسانس 21 امتیاز دارد.

از دیگر شرایط عمومی مهاجرت به کانادا می توان به داشتن وکیل خوب و مجرب اشاره کرد.

این مدارک رایج شامل موارد زیر است:

 • ارائه مدرک تحصیلی
 • داشتن مهارت ها و صلاحیت های زبانی
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • سوء عدم پیشینه پلیس
 • مدارک هویتی شامل کارت ملی ، شناسنامه و پاسپورت
 • یک وکیل مجرب جهت برنامه ریزی مهاجرت که با سایر وکلا در کانادا کار می کند.

 

سون استار راهی مطمئن برای مهاجرت به کانادا[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][us_image image=”3086″ size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][us_separator][vc_column_text css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22_content_primary%22%7D%7D”]

آیا می‌دانید چقدر شانس مهاجرت دارید؟

جهت مشاوره رایگان فرم ارزیابی را پر کنید

[/vc_column_text][us_btn label=”فرم ارزیابی” link=”url:https%3A%2F%2Fsarafiseven.ir%2F%25d9%2581%25d8%25b1%25d9%2585-%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25b2%25db%258c%25d8%25a7%25d8%25a8%25db%258c-%25d9%2585%25d9%2587%25d8%25a7%25d8%25ac%25d8%25b1%25d8%25aa%2F|target:_blank” style=”6″ align=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_image_slider ids=”2539,2541,2543,2545,2547″ fullscreen=”1″ autoplay=”1″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%231f58de%22%7D%7D”]

« برای دانلود pdf کشور کانادا کلیک نمایید. »

[/vc_column_text][us_btn label=”دانلود” link=”url:https%3A%2F%2Fsarafiseven.ir%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F10%2FPresentation-S.S.I-Fa-Canada-1.pdf|target:_blank” align=”center”][/vc_column][/vc_row]