صرافی در کرج

اگر در استان البرز و یا ساکن شهر کرج هستید و نیازمند خدمات ارزی ،حواله جات و پرداخت بین المللی هستید نیازی نیست به استان تهران مراجعه نمایید زیرا ما در نزدیکی شما میزبان ارائه خدمات نوین ارزی و تبدیل ارز و انجام خدمات حواله جات شما هستیم کافیست با موسسه ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان و راهنمایی مورد نیاز خود را دریافت نمایید .

صرافی در کرج: سون استار یکی از برترین و نوآورترین موسسات ارزی کشور می باشد که خدمات مختلف ارزی و پرداختی در خارج از کشور را نیز ارائه می نماید .

شما می توانید کلیه خدمات ارزی خود را در شهر فردیس نزدیک به کرج در صرافی سون استار به آسانی دریافت نمایید .

آدرس صرافی در کرج

موقعیت ما و آدرس صرافی در کرج شعبه سون استار امکان دسترسی بالقوه راحتی را برای شهر های مختلف همجوار را نیز میسر کرده است .

صرافی در کرج

آدرس ما : فردیس ،میدان پنجم،خیابان امام رضا پلاک 35

شماره تماس :09916627326

برای خدمات بهتر و بدون نیاز به صرف زمان زیاد شما می توانید با دریافت نوبت در لحظه ورود خدمات مورد نیاز خود را از طریق پشتیبانان ما در یافت نمایید .

خدماتی که می توانید از شعبه صرافی در کرج دریافت نمایید :

هستیم تا تمام خدمات ارزی را برایتان آسان نماییم هرگونه خدمات ارزی شامل موارد ذیل را می توانید به صورت تلفنی ،حضوری و آنلاین از ما در اسرع وقت دریافت نمایید :

  • خرید ارز : شما می توانید تمامی ارز های دلخواه خود را به صورت آنی با پرداخت معادل ریالی دریافت نمایید برای این امر نیازمند مراجعه حضوری و یا افتتاح حساب در سایت و احراز هویت می باشید .پس از احراز هویت شما می توانید ارز خود را در زمان ثبت سفارش با قیمت لحظه ای همان ساعت خریداری نمایید و تا 48 ساعت زمان با مراجعه حضوری ارز مورد نیاز خود را از شعبه صرافی در کرج دریافت نمایید .
  • حوالجات ارزی : به تمام جهان در 24 ساعت روز می توانید حواله جات ارزی را ثبت نمایید و تا حداکثر 4 الی 24 ساعت در حساب مقصد دریافت نمایید .
  • پرداخت بین المللی : از طریق صرافی سون استار در کرج میتوانید کلیه پرداخت های بین اللمللی خود را انجام دهید به آسانی ما هزینه و خرید های شمارا پرداخت می نماییم این خدمات به صورت حضوری تلفنی و آنلاین در صرافی سون استار در کرج قابل ارائه می باشد .(می تواند شامل : پرداخت آمازون،علی بابا، رزرو هتل ،ابزار سئو، وب سرور ها ،دیتاسنتر ها و…. باشد.

مراحل خدمات ارزی در شعبه صرافی در کرج

شما باید مراحلی را قبل از مراجعه به شعبه سون استار در کرج طی نمایید که عبارتند از : ثبت نام در سایت و یا دریافت نوبت ،تماس تلفنی و یا تکمیل فرم هماهنگی ،همراه داشتن کارت شناسایی ملی و یا شناسنامه و یا کارت مهاجرتی

معادل ریالی ارز مورد تقاضا یا در حساب و یا به صورت نقد .

تکمیل فرم خرید و یا حواله

خرید ارز دلار یورو و حواله ارزی در کرج

برای خرید انواع ارز در کرج مانند یورو ، دلار ، بات، رینگیت، لیر و … می توانید سون استار را یک همراه و موسسه مطمعن و سریع در دریافت این خدمات بدانید و تنها برای خرید نیاز است که با ما تماس و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید .

ما از ساعت 8 صبح تا 17 آماده ارائه خدمات تبادلات ارزی و خرید ارز در کرج هستیم .

شعبه صرافی در کرج سون استار با خدماتی نوین در ضمینه فعالیت های مبادلات ارزی امکان سفارش گذاری در لحظه برای خرید انواع ارز و حواله ارزی را برای شما به صورت آنلاین فراهم آورده است .

آدرس و شماره تلفن صرافی در کرج

شعبه صرافی سون استار در آدرس : فردیس ،میدان پنجم ،خیابان امام رضا پلاک 35 طبقه دوم واحد 3
و شماره تماس :
۹۸۲۶۳۶۵۴۵۱۶۷+
989916627326+

خرید ارز دلار یورو لیر بات رینگیت در کرج

برای خرید ارزهای کشور های دیگر می توانید به صور حضوری و یا آنلاین به صرافی سون استار مراجعه نمایید خرید به صورت قیمت در لحظه می باشد و پس از پرداخت ارز مورد نیاز شما تحویل می گردد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *